آموزش های هماهنگ با برنامه راهبردی آزمون

کانون فرهنگی آموزش (قلم چی)

کلاس،کتاب،مشاوره،آزمون،تدریس مجازی

اينفو گرافي هايي براي آشنايي دانش آموزان متوسطه دوم با قوانين و مقررات خدمت وظيفه

دانش آموزان پسر دوره متوسطه دوم و خانواده هاي آنان مي توانند با مشاهده اينفوگرافيک هاي تهيه شده توسط سازمان وظيفه عمومي (ناجا) پاسخ پرسش هاي خود در اين حوزه را دريافت نمايند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رساني و روابط عمومي وزارت آموزش‌وپرورش، در راستاي اجراي سند تحول بنيادين که بر همکاري هاي بين دستگاهي در جهت اجراي ساحت هاي مختلف آموزشي و تربيتي تاکيد کرده است، آموزش همگاني در مدارس و آگاه‌سازي دانش آموزان مدارس متوسطه پسرانه نسبت به قوانين و مقررات خدمت وظيفه به پيشنهاد سازمان وظيفه عمومي ناجا بسته آموزشي در سايت آموزش‌وپرورش و مدارس قرار مي‌گيرد.

براين اساس؛ کتابچه، موشن گرافيک و اينفو گرافي هاي آموزشي مرتبط با اين موضوع در سايت نظام وظيفه بارگذاري شده است و خانواده‌ها و دانش آموزان مي‌توانند با مشاهده اين تصاوير اطلاعات خود در مورد خدمت نظام‌وظيفه را افزايش دهند، همچنين مديران مدارس بااطلاع رساني کافي به دانش آموزان آن‌ها را به فراگيري اين محتواي آموزشي تشويق کنند.

در اين محتواي آموزشي اطلاعات لازم در خصوص شرايط انواع معافيت‌ها، سن مشموليت، نحوه اقدام براي معافيت‌ها، زمان و نحوه معرفي به سازمان وظيفه عمومي ناجا و... به دانش آموزان ارائه مي‌شود.

کاربران مي توانند اين بسته آموزشي را از اينجا دريافت نمايند.

منبع : وزارت آموزش و پرورش

نقطه نظر ارزشمند خود را به همراه نام و نام خانوادگی ، لطفاً به صورت فارسی ثبت نمایید.

⚠ از انتشار نظرات حاوی توهین و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور می باشیم.

help اگر دانش آموز مجموعه آموزشگاهها و مدارس هماهنگ می باشید شماره ملی خود را وارد نمایید
نظرات شما